Aký význam majú čoraz známejšie tantrické masáže?

Vedeli ste o tom, že dosiahnuť vyšší stav vedomia a objaviť nové zmysly sa dá pomocou špeciálnej, zato však veľmi príjemnej masáže? Konkrétne ide o tantrickú masáž, čo dokáže uvoľniť vaše telesné ako aj emočné bloky, pričom výsledkom je pocit načerpania nových životných síl. A možno už nie je tajomstvom, že tieto originálne techniky pracujú s našou sexuálnou energiou a tantra má preto podobu veľmi blízku erotickej masáži.  Z hľadiska erotiky dokáže byť jemnejšia, ale takisto vzrušujúcejšia, čo už častokrát závisí od ponuky a salónu, ktorý si vyberiete. V danom smere bohatšiu ponuku predstavuje erotic massage Bratislava Tantra, kedy si zákazník môže vybrať na základe svojich doterajších skúseností a chutí z ponuky classical tantry, ako aj iných a pre niekoho možno ešte zaujímavejších postupov (napr. body to body, sensual, couple,rain mutual, atď).

masáž, relax

Základom sú zmyselné dotyky, ktoré sa musia venovať celému telu. Nie sú to však obyčajné dotyky, ale také, čo majú svoje pravidlá a fakt, aby plnili svoj efekt si žiada požadovanú prax. Ich hlavnou prioritou je totiž pracovať s našou životnou energiou, respektíve s energetickými bodmi nášho tela, odhaliť a uvoľniť v nich usadené bloky a prebudiť ich opäť do pôvodného stavu, resp. nabiť ich novou silou. Svoju úlohu tu zohráva takisto psychická pohoda toho, kto túto masáž prijíma a jeho správne dýchanie. V neposlednom rade komfortné, kľudné a čisté prostredie, no a takisto relaxačná hudba v pozadí.

kvety, masážny ole

Tantra dokáže pomáhať a byť liečivá

Tantrická masáž je v podstate relaxačnou službou, ale určite dokáže mať aj niekoľko pozitívnych liečivých účinkov, napr. pri mužoch trpiacich erektilnou dysfunkciou ako aj u žien, čo pri sexe cítia bolesť. V neposlednom rade sú prevenciou pred rakovinou prostaty, nízkym libidom či dokonca voči vysokému krvnému tlaku a infarktu.