Falošné kamarátstva existujú aj dnes, nenechajte sa využívať!

Drahá moja, ak máš pocit, že toto sa môže týkať aj teba, ale nechceš si to priznať, tak len čítaj. Možno ti aspoň niečo z toho otvorí oči. Ženy dnes vedia byť všelijaké, najmä čo sa týka kamarátstiev a klebetenia. Ako si dať pozor na to, či veríte správnej osobe?

ženy

Ozve sa, len keď niečo potrebuje– poznáte to, zažijete skvelý večer vonku a zrazu sa vám tri – štyri dni neozve. Ako keby zmizla z povrchu zemského. Uvažujete, prečo vám neodpisuje ani na vaše správy, keď vám zrazu odpíše s tým, že sa súrne potrebuje porozprávať, alebo ísť na nákupy.

Pridáva fotky s každým, len nie s vami– na jej instagramovom profile má milión fotiek s ostatnými kamarátkami z rôznych akcií, ale ani jedna fotka s vami. Žeby sa za vás hanbila, alebo vás nepovažuje za tak dôležitú súčasť jej života?

Nepodporí vás– dôležité rande, či skúška? Vaša kamarátka vám ani nezaželá šťastie, skôr naopak, upovedomí vás, že tomu chlapcovi sa s vašimi vlasmi v živote nebudete páčiť.

Ide po ňom– ak už aj je nejaký objekt, ktorý po vás pokukuje a vy ste doňho zbláznená, vaša úžasná kamarátka je zrazu extrémne sexy v jeho prítomnosti, flirtuje s ním a vy ste odsunutá na vedľajšiu koľaj. Horšie býva to, že väčšinou vie, že po ňom mesiace idete.

Nikde vás nezavolá– na akcie chodí so všetkými ostatnými kamoškami, zatiaľ čo s vami sa ide prejsť po meste a vyžalovať.

Nezaujíma ju, čo vás trápi– nestará sa, žeby ste nejaké problémy mohli mať aj vy. Najdôležitejšie sú tie jej, vy ju musíte len chápať a podporovať.

Ponižuje vás– nerobí jej problém vás len tak pred niekým zhodiť, ponížiť a uraziť. A najmä vtedy, keď to najmenej čakáte.

kamarádky

Ohovára– dopočuli ste sa, že vás minule za chrbtom ohovorila? Že sa smeje z vašej rodiny? Možno ste ani nič nemuseli počuť, pamätajte, ak ohovára iných pred vami, ohovára aj vás pred inými.

Od takejto „kamarátky“ ruky preč. Čím skôr, tým lepšie. Ukážte, že ste sama sebou a nenechajte sebou manipulovať. Praví priatelia sa skôr či neskôr vo vašom živote objavia.

Posted in Www