Moderné možnosti riešenia nerezového zábradlia

Kvalitné nerezové zábradlie je zárukou dlhej životnosti, elegantného vzhľadu, nadčasovej architektúry, spoľahlivosti a jednoduchej údržby. 

Pri plánovaní nerezového zábradlia vychádzajte z toho, že jeho realizácia je na dlhé obdobie, investujte preto do kvalitného materiálu a do ešte kvalitnejšieho projektu jeho realizácie.

Všetky požiadavky na zábradlie, na jeho bezpečnosť, spoľahlivosť, pevnosť a oporu sú splnené v ponuke nerezove zabradlie, ktorá Vám ponúkne aj inšpiráciu, kvalitný servis a dobré odborné poradenstvo.

level-3072428_640

Kvalitné a precízne prvotné zameranie je základom úspechu, nadväzuje na neho kvalitný používaný nerezový materiál a patentovaná úroveň spracovania.

Nerezové zábradlie je efektné aj samostatné, bez kombinácie s drevom alebo so sklom, ale ak ste si zvolili zábradlie ako dominantný prvok v priestore sklenené výplne umocnia celkový dojem.

Podobne ako kvalita nerezu takisto sú splnené požiadavky aj na bezpečnosť skla, ktoré má hrúbku približne 10 mm, je pevné, odolné a spoľahlivo drží v osadenej konštrukcii.

Základný nerezový stĺpik má okrem sklenenej výplne možnosť riešenia s lankovými nerezovými výplňami, čo je takisto vkusné a praktické riešenie zábradlia.

Použité sklenené výplne vhodne odrážajú svetlo, zväčšujú priestor, dodávajú mu sviežosť a luxus a sú najviac žiadanou formou nerezového zábradlia medzi firmami a fyzickými osobami.

house-185714_640

Ponúkané nerezové zábradlie takmer do bodky spĺňa povestný prívlastok, že v jednoduchosti je krása, skutočne, nerez je nielen mimoriadne funkčný materiál s dlhou životnosťou, veľmi jednoduchou údržbou ale vyznačuje sa aj typickou krásou lešteného alebo matného nerezu.

Hodí sa do každého priestoru, spĺňa požiadavky na bezpečné ohraničenie priestoru, vytvára dokonalú oporu a podporu pre zákazníkov a je spoľahlivým riešením pre úspešný priebeh kolaudácie.

Z hľadiska investície je dobrým riešením, jeho náklady sa v budúcnosti vrátia v podobe stále pekného a pôvodného stavu.

 

5/5 - (1 vote)