Nádherné posuvné dvere zo skla


Hľadáte inšpiráciu v bývaní a stále nenachádzate to pravé? Ak milujete dostatok svetla vo vašom rodinnom dome alebo panelákvom byte,  a nechcete oň ochudobniť ani svoj interiér, tak možno práve pre Vás sú ideálnou voľbou celosklenené dvere. Nebojte sa, nie sú labilné a nerozbijú sa tak ľahko, čo si možno mnohí z vás myslia. Už v dnešnej dobe sa vyrábajú kvalitné, odolné voči nárazom a navyše si môžete vybrať z množstva variantov a farebných kombinácií skla s rôznym kovaním na sklenené dvere. Áno, aj kovanie je pri sklenených dverách možné.

Sklenené posuvné dvere Lmmont.sk sa hodia či do bytu, domu, tak aj do kancelárií alebo hotelov. Nielen že sú sklenené dvere veľmi efektným designovým prvkom, ale zároveň sú aj prvkom funkčno-bezpečnostným. Celosklenené sklenené dvere dodávame v hrúbke skla 8 mm. Sklo použité do sklenených dverí posuvných je vždy bezpečnostné (ESG sklo), čo znamená, že je bežným spôsobom prakticky nerozbitné. Pokiaľ však k jeho rozbitiu dôjde zvlášť násilným spôsobom, sklo sa roztriešti na malé časti, ktoré majú oblé hrany (ako rozbité sklo pri autách).

architecture-932157_960_720

 

Čisté línie a neutrálne vzory môžu byť zakomponované do akéhokoľvek interiéru. Zámerne boli vynechané farby – len krivky a jemné tieňovanie hrá dôležitú úlohu v dizajne. Zvláštnym inovatívnym doplnkom je použitie laserovej gravírovací techniky pre jedinečnú povrchovú úpravu.

Celosklenené dvere otočné – jednokrídlové, dvojkrídlové

Otočné jednokrídlové celosklenené dvere  kombinujú tradičný spôsob otvárania s moderným sklom. U dvojkrídlových dverí je najviac jedno vedľajšie sklo – vybavené západkou, aby ho bolo možné v prípade potreby otvoriť.

 

door-113355_640

Nadčasovým riešením posuvných dverí v interiéri sú dvere celosklenené. Zastávajú pevné miesto v modernej architektúre. Spojením kvalitného kovania a dizajnového skla Vám ponúkame riešenie, ktoré je vhodné do každého interiéru. Dizajn, transparentnosť a elegancia dopĺňajú detailné spracovanie výrobkov.