Požičajte si auto

Nie nadarmo sa hovorí, že v núdzi spoznáš priateľa. Ja som zistila, že práve vtedy, keď to človek najviac potrebuje, akosi nikto nemá poriadne čas. A to je niečo, čoho sa jednoducho nezbavíte. Je to skutočne hrozné, keď si to tak človek uvedomí, pretože nech sa deje čokoľvek, naozaj som si myslela, že sa na niekoho môžem spoľahnúť. Ale ono to tak vôbec nie je. Práve naopak. Pokazilo sa mi auto, ale ja proste bez auta nemôžem fungovať. No skúsila som to. Vydržala som dva týždne, ale potom som naozaj súrne potrebovala, aby mi niekto auto požičal. Tak som teda volala všetkým, kto je okolo mňa. Známym, kamarátom. Ale nikto mi zrazu nič požičať nemohol.

cadilac

Spoľahnite sa len sami na seba
Dokonca som si myslela, že mi pomôže aspoň moja rodina, ale aj to bola hlúposť. Totálne sa na mňa vykašľali. Už som bola zúfalá, keď mi moja najlepšia kamarátka, ktorá sama auto nemala, povedala, že by som si predsa mohla požičať auto z nejakej firmy. Bola som dosť prekvapená, pretože dovtedy som ani len netušila, že existuje firma, kde si môžete požičať na určitú dobu auto, aké chcete. Osobné alebo aj väčšie, deväťmiestne. Hneď som im tam zavolala.

interi=r

Bola som skeptická
Naozaj som sa obávala toho, akú sumu si vypýtajú za to, že potrebujem na miesiac auto. Ale bola som príjemne prekvapená. Naozaj som zistila, že to je to najlepšie, čo sa mi mohlo stať. Ľudia, ktorí tam pracovali boli milí a ochotní a ich prístup bol naozaj úžasný. Správali sa ku mne lepšie, ako sa ku mne správala moja vlastná rodina a myslím si, že už to samo o sebe hovorí za všetko. Asi je niekedy naozaj lepšie spoliehať sa len na seba a nie na svoju rodinu. Cudzí sa občas na človeka naozaj nevykašlú. A aj keď tomu absolútne nerozumiem, skutočne je to tak, ako hovorím. Preto som šťastná, že som to takto vymyslela.