Pri odpočinku alebo pri aktivite sú LED panely výbornou voľbou

Kreatívni dizajnéri dokážu navrhnúť funkčné, no pritom estetické prvky, ktoré sú určené do domácnosti na bežné používanie. Svietidlá a lampy nie sú výnimkou. V súčasnosti sa veľkej obľube tešia led panely LED svietidlá v mnohých vyhotoveniach. Jednoduchý a pritom funkčný je spôsob osadenia LED panelov, veľmi nenáročný úkon, ktorým ich dokážeme zapustiť do kazetových stropov či sadrokartónových podhľadov a originálne osvetlenie máme za krátky čas hotové. Jeho prednosťou je nenápadný spôsob, akým zapadne do kompozície daného interiéru.

 

led 2

 

Veľmi elegantné pôsobia biele LED panely, ktoré na trhu predáva spoločnosť LED produkt s.r.o. Tenká konštrukcia ich predurčuje k tomu, že nie sú potrebné žiadne ďalšie úpravy pred ich inštaláciou, úplne postačí, ak znížite strop o 10 cm LED panel do vopred vyrezaného otvoru v podhľade iba jednoducho prichytíte dvoma bočnými klipmi. Samozrejmosťou je pribalený napájací zdroj s 230V napätím, čo zabezpečí, že nepotrebujete žiadne iné komponenty na to, aby ste ho zapojili do elektrickej siete.

Uvádzané panely sú vybavené čipom SMD2835, uhol svietenia dosiahne až 150°, index podania farieb je veľmi vysoký (CRI je viac ako 80). Všetky tieto skutočnosti v konečnom dôsledku zabezpečia verné farebné odtiene osvetľovaných telies a predmetov. Na panely sa vzťahuje predĺžená záruka až 3roky.

led reflektor 2

Výkony sa rôznia, no splnia požiadavku na adekvátnu náhradu za klasické žiarovky, a preto sú výbornou alternatívou stať sa hlavným zdrojom osvetlenia. Dizajn vás neobmedzuje, okrem hranatých tvarov sú k dispozícii aj kruhové. Aj farbu si vyberiete podľa svojho gusta, môže to byť neutrálna, studená alebo teplá biela farba. Každá z nich je však vhodná do iného priestoru, no kompromisom môže byť neutrálny odtieň svetla. Nebude vás rušiť pri odpočinku, a pri inej činnosti bude vašim vhodným spojencom.