Skúste sa nebáť reakcie vašej partnerky


Každý chlap sa sústredí na to, aby všetko fungovalo presne tak, ako to fungovať má. Asi je to už taká klasika, že by mal byť na všetko maximálne prispôsobený, a to aj vtedy, keď sa to týka posteľových hrátok. A práve tie by mali byť jednoznačne kľúčové. Aspoň v niektorých prípadoch. Verte tomu alebo tomu neverte, ale keď sa chlap necíti istý v sexe, rúca sa mu celý život. Nakoniec je predsa len toto niečo, v čom chce excelovať, čiže je jasné, že niekedy je to oveľa viac dôležité, ako by ste si možno mysleli. Niekedy však veci nefungujú celkom tak, ako by ste si predstavovali. Vtedy musíte jednoznačne zakročiť.

olbičej
 
Čo s tým môžete robiť?
V dnešnom modernom svete existuje naozaj veľmi veľa vecí, ktoré môžete robiť, ak vaša erekcia nie je práve v stave, ktorý by vám vyhovoval. Existuje niekoľko podporných vecí, ktoré by vám mohli pomôcť, najlepšie samozrejme však je, ak si zistíte, koľko stojí cialis cena. Chcete vedieť, prečo vám radíme práve toto? Pretože verte tomu, že ak sa na niečo môžete naozaj na sto percent spoľahnúť, tak je to práve toto. Nakoniec sa vám bude páčiť presne to, že stačí takáto maličkosť a môžete fungovať, ako sa vám páči.
 
tanec

Za skúšku nič nedáte
Lepšie je, keď to skúsite, ako by ste sa mali mesiace trápiť, navštevovať rôznych psychológov alebo chodiť za sexuológmi. Problémy s erekciou nie sú niečo, za čo by ste sa mali hanbiť, takže verte tomu, že nech sa deje čokoľvek, mali by ste to v prvom rade riešiť. Nebojte sa. Všetko bude v poriadku, musíte sa však zamerať hlavne na to, čo je pre vás podstatné a ako s tým môžete fungovať najlepšie, ako len viete. Nemusíte sa obávať, že s tým bude mať problém vaša partnerka, pretože tá to určite pochopí. Všetko je však len o vás a na tom naozaj záleží. Hlavne sa to nesnažte nijako zakryť. Nemusíte mať stres, ona to naozaj pochopí.