Toto vás privedie do extázy

Láskyplná erotic massage posilní vašu vzájomnú lásku a poskytne vám obom hlboký erotický zážitok.

ZAČNITE NA POZADÍ
Táto časť ženského tela je bohatá na nervové zakončenia, a preto je veľmi erotogénna. Na masáž použite teplý masážny olej, ktorý príjemné zážitky len umocní. Nech váš partner zľahka masíruje obidve polovičky vášho zadku. Vhodné sú všetky masážne hmaty, najskôr silnejšie, potom veľmi zľahka, až po najľahšie dotyky končekmi prstov.

Žena relaxuje
VNÚTORNÉ STRANY STEHIEN
V ďalšom kroku vás partner dobre naolejovanými rukami silno masíruje od kolien cez zadok, až po chrbát. Pri spätných pohyboch zľahka prejde prstami po vnútorných stranách stehien.
Partner položí ruky na vaše boky, palcami pokračuje smerom k chrbtici a jemne nimi kĺže až k ramenám. Opakovať niekoľkokrát, potom opäť dlaňami masírovať partnerkin chrbát.

PRSIA A BRADAVKY
Počas masáže tejto časti ženského tela je potrebné krúživými pohybmi hladkať prsníky, potom partner nech obkrúži vaše bradavky a zľahka prejde prstom po ich vrcholoch.

příprava na masáž
MASÁŽ CHODIDLA
Pre mnoho žien (a mužov) je masáž chodidla veľmi príjemná, preto treba masírovať každé chodidlo aspoň desať minút, a to nasledovným spôsobom. Partner hladká a masíruje každé chodidlo zvlášť, jemne pritom pohybuje prstami. Pri tejto masáži sa dajú využiť znalosti z reflexológie, ktorá tvrdí, že manipulácia chodidiel a rúk má blahodarné účinky na celé telo. Preto, ak chce váš partner pôsobiť na svalstvo panvy a slabín, čo je pre vás mimoriadne vzrušujúce, nech jednou rukou uchopí každé chodidlo zvlášť nad členkom a druhou jemne otáča celým chodidlom.

MASÁŽ BRUCHA
Počas masáže tejto časti vášho tela by mal partner robiť ľahké krúživé pohyby na bruchu a medzi bokmi i rebrami.
Na záver nezabúdajte, že častý kontakt očí počas masáže podporuje pocit dôvernej blízkosti.